• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Zakłady sportowe dla każdego

Co zrobić, aby w żadnym razie nie być na minusie u bukmacherów?
Posiadam wieloletnie doświadczenie w temacie zakładów bukmacherskich – jednakże przykre fakty są takie, iż straciłem duże pieniądze. Dopiero od roku nareszcie nie sponsoruję bukmacherów.
A co takiego się stało? Cóż, generalnie wychodzę z takiego założenia, iż niegdyś za bardzo skupiałem się na tym by obstawiać sporą liczbę spotkań. To naturalnie ma wiele sensu, ale fakty są takie, że bukmacherzy codziennie zarabiają bardzo duże pieniądze właśnie na takich ludziach, którzy tak grywają. A więc należy trochę zmienić swoją strategię – o wiele lepszym wyjściem jest to by postawić kilka spotkań na kuponie.
Ba, tak naprawdę w przeważającej większości przypadków kwestia jest taka, iż generalnie obstawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednakże kurs jest stosunkowo wysoki, powyżej 2. Sądzę, że to bardzo korzystne, iż mam możliwość poznać typy dnia: czyli są w naszym kraju profesjonalni typerzy, którzy chętnie dzielą się własnymi typami. Bardzo lubię, gdy inni ludzie tak właśnie robią, bo jeśli się znają, to w zasadzie są bardzo pomocni. Chcę także nieco napisać o psychice – a więc zasadniczo czymś bardzo pomocnym jest to, aby nie sądzić, iż OK jest to, aby nieustannie grać. Należy robić sobie przerwy – są one wskazane dla zdrowia psychicznego.

1. Czytaj dalej

2. Przeglądaj

3. Więcej informacji

4. Otwórz link

5. Czytaj dalej

Categories: Sport

Comments are closed.